CRCW0603160RJNEB
MFR.Part #
CRCW0603160RJNEB
JLCPCB Part #
C4058307
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS