CMF55453K00FKR670
MFR.Part #
CMF55453K00FKR670
JLCPCB Part #
C1772388
Description
-55℃~+175℃ 453kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors