RN55D26R7FB14
MFR.Part #
RN55D26R7FB14
JLCPCB Part #
C3462042
Description
-65℃~+175℃ 125mW 26.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors