CMF55450K00FKEB
MFR.Part #
CMF55450K00FKEB
JLCPCB Part #
C1769217
Description
-55℃~+175℃ 450kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS