P0805E3921BBT
MFR.Part #
P0805E3921BBT
JLCPCB Part #
C4139237
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.92kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount