CMF553R9200FLBF
MFR.Part #
CMF553R9200FLBF
JLCPCB Part #
C1422584
Description
-55℃~+175℃ 3.92Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors