CMF553K9200BHRE
MFR.Part #
CMF553K9200BHRE
JLCPCB Part #
C1783000
Description
-55℃~+175℃ 3.92kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors