CMF553K4000FHRE
MFR.Part #
CMF553K4000FHRE
JLCPCB Part #
C1767005
Description
-55℃~+175℃ 3.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors