CMF553K1200DHEK
MFR.Part #
CMF553K1200DHEK
JLCPCB Part #
C1422840
Description
-55℃~+175℃ 3.12kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS