CMF55342R00BHEK
MFR.Part #
CMF55342R00BHEK
JLCPCB Part #
C1417244
Description
-55℃~+175℃ 342Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS