CMF55390R00JHEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF55390R00JHEK
JLCPCB Part #
C1423126
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-55℃~+175℃ 390Ω 500mW Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS