RNC55J1782FRBSL
MFR.Part #
RNC55J1782FRBSL
JLCPCB Part #
C1442121
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors