CMF55374K00BEBF
MFR.Part #
CMF55374K00BEBF
JLCPCB Part #
C3541157
Description
-55℃~+175℃ 374kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors