RWR81N1R00FPB12
MFR.Part #
RWR81N1R00FPB12
JLCPCB Part #
C1466109
Description
-55℃~+250℃ 1W 1Ω Wirewound Resistor ±1% ±400ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors