CMF55357K00BHRE
MFR.Part #
CMF55357K00BHRE
JLCPCB Part #
C1783289
Description
-55℃~+175℃ 357kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors