CMF5534K000FHRE
MFR.Part #
CMF5534K000FHRE
JLCPCB Part #
C3511782
Description
-55℃~+175℃ 34kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors