CMF5534K000BHRE
MFR.Part #
CMF5534K000BHRE
JLCPCB Part #
C1783295
Description
-55℃~+175℃ 34kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors