CMF5534K000DEBF
MFR.Part #
CMF5534K000DEBF
JLCPCB Part #
C3577062
Description
-55℃~+175℃ 34kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors