CMF552K7800FEBF
MFR.Part #
CMF552K7800FEBF
JLCPCB Part #
C1400122
Description
-55℃~+175℃ 2.78kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors