SFR2500003301JA500
MFR.Part #
SFR2500003301JA500
JLCPCB Part #
C1366140
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 400mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS