CMF552K3810CHEK
MFR.Part #
CMF552K3810CHEK
JLCPCB Part #
C1417593
Description
-55℃~+175℃ 2.381kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS