Y0786160R000Q9L
MFR.Part #
Y0786160R000Q9L
JLCPCB Part #
C1476954
Description
-55℃~+125℃ 160Ω 600mW ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS