CMF55287K00DHBF
MFR.Part #
CMF55287K00DHBF
JLCPCB Part #
C1420894
Description
-55℃~+175℃ 287kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors