CMF5522R000JKR639
MFR.Part #
CMF5522R000JKR639
JLCPCB Part #
C3464780
Description
-55℃~+175℃ 22Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors