CMF5521R800BHBF
MFR.Part #
CMF5521R800BHBF
JLCPCB Part #
C1420759
Description
-55℃~+175℃ 21.8Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors