CMF55215R00FKRE
MFR.Part #
CMF55215R00FKRE
JLCPCB Part #
C1764673
Description
-55℃~+175℃ 215Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors