CMF5520R300DHBF
MFR.Part #
CMF5520R300DHBF
JLCPCB Part #
C1420406
Description
-55℃~+175℃ 20.3Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors