CMF5520M500FKEK
MFR.Part #
CMF5520M500FKEK
JLCPCB Part #
C1432029
Description
-55℃~+175℃ 20.5MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS