CMF5520M000GNEA
MFR.Part #
CMF5520M000GNEA
JLCPCB Part #
C1787138
Description
-55℃~+175℃ 20MΩ 500mW Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS