CMF55200R00BHR670
MFR.Part #
CMF55200R00BHR670
JLCPCB Part #
C3377276
Description
-55℃~+175℃ 200Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors