CMF55200K00BHEB70
MFR.Part #
CMF55200K00BHEB70
JLCPCB Part #
C3539495
Description
-55℃~+175℃ 200kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS