Y14531K80000T0L
MFR.Part #
Y14531K80000T0L
JLCPCB Part #
C1479875
Description
-55℃~+125℃ 1.8kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors