CMF551R5400FKEK
MFR.Part #
CMF551R5400FKEK
JLCPCB Part #
C1418673
Description
-55℃~+175℃ 1.54Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS