CMF551M8200GNEK
MFR.Part #
CMF551M8200GNEK
JLCPCB Part #
C1418990
Description
-55℃~+175℃ 1.82MΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS