BZD27C4V3P-HE3-08
MFR.Part #
BZD27C4V3P-HE3-08
JLCPCB Part #
C6755799
Description
25uA@1V 4.3V 7Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS