CMF551M4700FHBF
MFR.Part #
CMF551M4700FHBF
JLCPCB Part #
C1426264
Description
-55℃~+175℃ 1.47MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors