CMF551K6900BHBF
MFR.Part #
CMF551K6900BHBF
JLCPCB Part #
C1422237
Description
-55℃~+175℃ 1.69kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors