M55342K04B11E0RTIV
MFR.Part #
M55342K04B11E0RTIV
JLCPCB Part #
C3938155
Package
1505
Description
-55℃~+150℃ 11kΩ 150mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount