CMF55199K60CHBF
MFR.Part #
CMF55199K60CHBF
JLCPCB Part #
C1400882
Description
-55℃~+175℃ 199.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors