CMF5516R200DHBF
MFR.Part #
CMF5516R200DHBF
JLCPCB Part #
C1418958
Description
-55℃~+175℃ 16.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors