CMF5515R200DHBF
MFR.Part #
CMF5515R200DHBF
JLCPCB Part #
C1419390
Description
-55℃~+175℃ 15.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors