CMF5515R000DHRE
MFR.Part #
CMF5515R000DHRE
JLCPCB Part #
C1778264
Description
-55℃~+175℃ 15Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors