CMF5515K800BEEB70
MFR.Part #
CMF5515K800BEEB70
JLCPCB Part #
C1794596
Description
-55℃~+175℃ 15.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS