CMF5515K770BHEK
MFR.Part #
CMF5515K770BHEK
JLCPCB Part #
C1418468
Description
-55℃~+175℃ 15.77kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS