MAL216055222E3
MFR.Part #
MAL216055222E3
JLCPCB Part #
C1589121
Package
Plugin,D18xL27mm
Description
-55℃~+150℃ 16V 18mm 2000hrs@150℃ 2200uF 27mm 7.5mm 840mA@100Hz ±20% 插件,D18xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS