CMF55154R00FKEB70
MFR.Part #
CMF55154R00FKEB70
JLCPCB Part #
C3352050
Description
-55℃~+175℃ 154Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS