CMF55154R00DEBF
MFR.Part #
CMF55154R00DEBF
JLCPCB Part #
C1418879
Description
-55℃~+175℃ 154Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors