CMF55150R00FKRE70
MFR.Part #
CMF55150R00FKRE70
JLCPCB Part #
C1766381
Description
-55℃~+175℃ 150Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors