CMF5515R000FKRE70
MFR.Part #
CMF5515R000FKRE70
JLCPCB Part #
C1766363
Description
-55℃~+175℃ 15Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors