CMF5514K000DEBF
MFR.Part #
CMF5514K000DEBF
JLCPCB Part #
C1422271
Description
-55℃~+175℃ 14kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors